Говоров і Романчук виграли «бронзу» на етапі ЛЧ з плавання

Українські плавці стали призерами елітного турніру в Індіанаполісі.

Два українця стали призерами третього етапу Ліги чемпіонів (Champions Swim Series) FINA з плавання, який проходив в Індіанаполісі (США). Про це повідомляє XSport.

Спочатку Андрій Говоров завоював «бронзу» на коронній дистанції 50 метрів батерфляєм, після чого виступив ще на 100 метрах, але не зумів піднятися вище четвертого місця - 54.49 секунди.

Після цього Михайло Романчук з результатом 3:49.92 хвилини став третім на дистанції 400 метрів вільним стилем. Він поступився лише чемпіону світу і Європи на короткій воді литовцеві Данасу Рапшісу і дворазовому бронзовому призеру Олімпійських ігор італійцеві Габріеле Детті.

Відзначимо, що Говоров завоював медалі на кожному з етапів Ліги чемпіонів, тоді як Романчук став четвертим в Гуанчжоу.