«Бостон» вдруге обіграв «Сент-Луїс» у фіналі Кубка Стенлі

«Ведмеді» вийшли вперед в серії 2:1.

В третьому матчі фінальної серії Кубка Стенлі «Бостон Брюїнз» обіграв на чужому майданчику «Сент-Луїс Блюз» з рахунком 7:2. «Бостон» знову вийшов вперед в серії - 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Перший період «Бостон» впевнено виграв 3:0. Бержерон відкрив рахунок в більшості, а Койл і Куралі відзначились в рівних складах.

На початку другої третини «Бостон» швидко закинув четверту шайбу (Пастрняк). «Сент-Луїс» відіграв одну шайбу тільки в середині періоду (Барбашов). Проте, розрив в 3 шайби протримався трохи більше хвилини, після чого Крюг закинув п'яту шайбу «Бостона».

У третьому періоді «Сент-Луїс» відіграв одну шайбу (Парейко) і намагався врятувати матч з порожніми воротами, але пропустив ще двічі (Аккіарі, Юханссон). 7:2 – впевнена перемога «Бостона».

Четвертий матч серії відбудеться в Сент-Луїсі в ніч з 3 на 4 червня.