"Тоттенгем" - "Ліверпуль": текстова трансляція

Оновлено
У фіналі Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2018/19 зустрічаються англійські футбольні клуби "Тоттенгем" та "Ліверпуль".

"Тоттенгем" - "Ліверпуль"

0:2

"Ліверпуль" обіграв "Тоттенгем" і здобув свій шостий Кубок європейських чемпіонів.

ПРОЛУНАВ ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК.

90+2 - Гаррі Кейн міг скоротити рахунок, але з кількох метрів пробив прямо в руки Аліссону.

90 - Суддя додав до основного часу 5 хвилин.

90 - Остання заміна у складі "Ліверпуля" Джо Гомес вийшов замість Садіо Мане.

87 - ГОООООЛ!!! "Ліверпуль" подвоїв перевагу! М'яч під праву стійку забив бельгійський форвард кенійського походження Дівок Орігі.

82 - Заміна у "Тоттенгема": Фернандо Льоренте замінив Деле Аллі.

81 - Аліссон двічі врятував ворота "Ліверпуля" після ударів Сон Хин Міна і Лукаса Моури.

79 - Деле Аллі головою пробив по воротах "Ліверпуля" після подачі з правого краю - над поперечиною.

74 - Вимушена заміна у "Тоттенгема": травмованого Муссу Сіссоко замінив Ерік Даєр.

73 - Швидка атака "Тоттенгема": Аліссон врятував ворота "Ліверпуля" після удару Деле Аллі.

71 - Мохамед Салах знову виконав пас низом у штрафний майданчик - Садіо Мане спробував на дриблінгу пройти оборону, але один із захисників зіграв надійно, відібравши м'яч.

69 - Гольовий момент: Мохамед Салах віддав передачу низом Джеймсу Мілнеру, який пробив по воротах "Тоттенгема" із середньої відстані, але м'яч пролетів повз праву стійку.

67 - Трент Александер-Арнольд виконав черговий кутовий, але оборона "Тоттенгема" вибила м'яч на безпечну відстань.

66 -  Заміна у "Тоттенгема": Лукас вступив у гру замість Гаррі Вінкса.

63 - Гаррі Кейн порушив правила проти Жоеля Матіпа.

62 - Наставник "Ліверпуля" Юрген Клопп прийняв рішення провести другу заміну. Жоржиньйо Вейналдум поступився місцем на полі Джеймсу Мілнеру.

58 - Перша заміна у матчі. У складі "Ліверпуля" на поле вийшов Дівок Орігі замість Роберто Фірміно.

57 - Сон заробив для "Тоттенгема" кутовий. Шість футболістів "шпор" пішли до штрафної "червоних".

54 - Мохамед Салах увійшов з правого флангу дно штрафного майданчика, переклав м'яч на ліву ногу, але поцілив у Яна Вертонгена.

51 - Хин Мін Сон залишив позаду останнього захисника "Ліверпуля", але арбітр зафіксував офсайд.

Розпочався другий тайм! "Тоттенгем" розіграв з центру. У перерві замін не сталося.

У першому таймі "Тоттенгем" більше володів м'ячем 61х39, проте "Ліверпуль" 8 разів пробив по воротах лондонців проти 2-х ударів "шпор". Кутові - 6х2 на користь "червоних".

А ось так Салах відкрив рахунок в матчі.

ПЕРЕРВА.

45 - Арбітр компенсував 2 хвилини до основного часу.

44 - "Ліверпуль" тримає м'яч на своїй половині поля, чекаючи свистка на перерву.

42 - Затяжна атака "Ліверпуля". Кутовий - за цим показником вже 6:2 на користь "червоних".

39 - Трент Александер-Арнолд продовжує подавати кутові на ворота лондонців. Мохамед Саллах пробив дуже неточно.

34 - Деле Аллі розіграв кутовий за допомогою короткої передачі - "Тоттенгем" знову не створив проблем "червоним".

32 - Роберто Фірміно - в офсайді.

30 - Фабіньйо порушив правила проти Гаррі Кейна.

28 - Сон Хин Мін "заліз" у положення "поза грою".

25 - Тобі Алдервейрелд виконав штрафний удар після фолу Енді Робертсона.

23 - Гравці "Ліверпуля" пресингують суперників, Енді Робертсон закинув м'яч на дальню штангу зліва - Ян Вертонген відвів небезпеку..

22 - Трент Александер-Арнолд подав черговий кутовий. Мохамед Салах завершив стандарт ударом вище воріт "Тоттенгема".

18 - На газоні несподівано з'явився вболівальник - гру на мить призупинено.

17 - Трент Александер-Арнолд небезпечно пробив із середньої відстані - м'яч пролетів у лічених сантиметрах від лівої стійки воріт "Тоттенгема".

11 - Трент Александер-Арнолд подав кутовий. Юго Льоріс вийшов з воріт і зіграв руками. Першимі на м'ячі після відскоку були захисники "Тоттенгема".

10 - Мусса Сіссоко не влучив у ворота "Ліверпуля" - вище поперечини воріт Аліссона.

6 - "Тоттенгем" отримав право на кутовий. Стандарт виконав Кіран Тріппьєр. М'яч полетів в центр штрафного майданчика, але Гаррі Кейн не встиг.

2- ГОООООЛ!!! "Ліверпуль" повів у рахунку. 11-метровий удар реалізував Мохамед Салах, який потужно пробив по центру. Льоріс завалився в лівий від себе кут воріт.

1 - Арбітр призначив пенальті у ворота "Тоттенгема"! За гру рукою Мусси Сіссоко у власному штрафному майданчику.

ПОЄДИНОК РОЗПОЧАВСЯ!

Фінал починається з хвилини мовчання в пам'ять про відомого іспанського футболіста Хосе Антоніо Реєса, який у віці 35 років сьогодні загинув в ДТП.

Пролунав гімн Ліги чемпіонів УЄФА!

****************

1 червня 2019 року. Мадрид (Іспанія). Стадіон "Метрополітано". Початок о 22.00. Температура повітря +29С.

Ласкаво просимо до столиці Іспанії міста Мадрид, де у фінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА футболісти "Тоттенгема" і "Ліверпуля" розіграють 64-й Кубок європейських чемпіонів.

Стартові склади.

"Тоттенгем": Юго Льоріс, Кіран Тріппьєр, Денні Роуз, Тобі Алдервейрелд, Ян Вертонген, Сон Хин Мін, Гаррі Уїнкс, Гаррі Кейн, Мусса Сіссоко, Деле Аллі, Крістіан Еріксен.
Головний тренер: Мауріcіо Почеттіно (Аргентина).

"Ліверпуль": Аліссон, Фабіньйо, Вірджил ван Дейк, Джорджиніо Вейналдум, Роберто Фірміно, Садьо Мане, Мохамед Салах, Джордан Хендерсон, Енді Робертсон, Жоель Матіп, Трент Александер-Арнолд.
Головний тренер: Юрген Клопп (Німеччина).

Арбітр: Дамір Скоміна (Словенія).

***************

"Тоттенгем" вп'яте зіграє у фіналі єврокубка і вперше у вирішальному матчі Ліги чемпіонів. В активі лондонців перемоги у Кубку кубків (1963) та Кубку УЄФА (1972, 1984). "Тоттенгем" може стати шостим клубом після "Ювентуса", "Аякса", "Баварії", "Челсі" і "Манчестер Юнайтед", який виграв всі три головних єврокубки.

"Ліверпуль" дійшов до фіналу Ліги чемпіонів вдруге поспіль - торік на НСК "Олімпійський" у Києві "червоні" програли мадридському "Реалу" (1:3). Загалом для "Ліверпуля" це 21-й єврокубковий фінал. Мерсісайдці перемогли в 5 з 8 фіналів Кубка чемпіонів, виграли три Кубка УЄФА (1973, 1976, 2001) і три Суперкубка УЄФА (1977, 2001, 2005).

У минулому представники однієї асоціації зустрічалися у фіналі Ліги чемпіонів шість разів. "Реал" у 2000-му здолав "Валенсію", а в 2014 і 2016 роках - "Атлетико". "Мілан" у 2003-му обіграв по пенальті "Ювентус", а у 2013 році "Баварія" завдала поразки дортмундській "Боруссії". Англійським фінал вийшов в 2008-му. "Манчестер Юнайтед" у серії пенальті взяв гору над "Челсі".

У фіналах мирного результату не буває. У випадку нічиєї після закінчення основного часу, команди зіграють ще два тайми по 15 хвилин. Якщо рахунок залишиться нічийним, доля матчу вирішиться в серії пенальті.