"Олександрія" вперше стала призером футбольної Прем'єр-ліги України

Футболісти "Олександрії" достроково забезпечили собі бронзові нагороди чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги сезону 2018/19.

Перші медалі в історії клубу "Олександрія" гарантувала за два тури до закінчення національної першості, зігравши у 30-му турі на виїзді внічию 1:1 з ФК "Маріуполь", повідомляє Укрінформ.

М'ячі у Маріуполі забили Олександр Пихальонок (29-та хвилина) - у складі господарів; Андрій Запорожан (45) - у "Олександрії".

ФК "Маріуполь" – ФК "Олександрія" – 1:1 / Фото: Станіслав Іванов, Укрінформ

Паралельний матч ФК "Львів" - "Зоря" (Луганськ) завершився з рахунком 0:0.

Тур завершить протистояння донецького "Шахтаря" та київського "Динамо", які о 19.30 зійдуться у Харкові на ОСК "Металіст".

"Шахтар" у минулому турі втретє поспіль виграв чемпіонат України, "Динамо" знову залишилося із "сріблом".

Результати інших матчів туру:
"Чорноморець" (Одеса) - "Карпати" (Львів) - 3:1
голи: Арні Вільхамссон (9-та хвилина), Василь Павлов (75), Дмитро Рижук (83) - Сергій М'якушко (74, з пенальті);

"Десна" (Чернігов) - "Ворскла" (Полтава) - 0:1
гол: Тодор Петрович (31);

"Арсенал-Київ" - "Олімпік" (Донецьк) - 1:1
голи: В'ячеслав Танковський (31) - Матар Діє (25).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 76 очок, "Динамо" - 65, "Олександрія" - 49, "Маріуполь" - 40, "Зоря" - 40, "Львів" - 34;
друга шістка - "Ворскла" - 41 очко, "Десна" - 38, "Карпати" - 29, "Олімпік" - 32, "Арсенал-Київ" - 26, "Чорноморець" - 25.

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта шість команд визначать двох аутсайдерів Прем'єр-ліги.