Пас Яремчука приніс “Генту” перемогу над “Андерлехтом” у чемпіонаті Бельгії

Результативна передача форварда збірної України з футболу Романа Яремчука принесла “Генту” перемогу в заключному турі чемпіонату Бельгії.

У заключному турі вирішальної частини футбольного чемпіонату Бельгії “Гент”, за який виступають гравці збірної України Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун, приймав на власному полі “Андерлехт”. Про це повідомляє прес-служба УАФ.

Роман Яремчук вийшов на заміну на 29-й хвилині, а на 78-й відзначився вирішальним пасом на партнера, який і приніс перемогу господарям із рахунком 2:1.

Ігор Пластун з’явився на полі з перших хвилин та відіграв до фінального свистка, Роман Безус вийшов на поле на 89-й хвилині.

“Гент” із 35-ма очками фінішував на 5 місці у фінальній шістці команд.

Усього Роман Яремчук зіграв за “Гент” у сезоні-2018/19 45 поєдинків, забив 12 м’ячів та віддав 4 результативні передачі.

На рахунку Романа Безуса 36 матчів у складі “Сент-Трюйдена” та “Гента”, 5 забитих м’ячів і 3 результативні передачі. Ігор Пластун провів за “Гент” 26 матчів, в яких відзначився двома результативними передачами.