«Генк» обіграв «Антверпен», Малиновський знову забив

Український півзахисник забив 16-й м’яч в сезоні за свій клуб.

В 7-у турі етапу плей-офф футбольного чемпіонату Бельгії український півзахисник «Генка» Руслан Малиновський допоміг своїй команді обіграти «Антверпен» 4:0. Про це повідомляє Укрінформ.

Український півзахисник клубу «Генк» Руслан Малиновський на 25-й хвилині реалізував пенальті і вивів свою команду вперед (1:0). На 66-й хвилині українця замінили, а остаточний рахунок – 4:0 на користь «Генка».

В цьому сезоні Малиновський забив за «Генк» 16 м’ячів і віддав 15 гольових передач. Малиновський вже в п’ятому матчі поспіль відзначається результативними діями за «Генк» (4 голи+2 гольові передачі).

В чемпіонаті Бельгії триває етап плей-офф. «Генк» очолює турнірну таблицю, випереджаючи найближчого конкурента «Брюгге» на 9 очок.  «Брюгге» свій матч 7-го туру зіграє 4 травня проти «Гента».