АПЛ: Зінченко допоміг «Ман Сіті» перемогти «Бернлі»

Команда Хосепа Гвардіоли знову піднялась на перше місце.

В матчі 36-го туру чемпіонату футбольної прем’єр-ліги Англії (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на чужому полі «Бернлі» 1:0 і знову очолив турнірну таблицю. Про це повідомляє Укрінформ.

«Ман Сіті» вийшов вперед в цьому матчі лише на 63-й хвилині. М’яч забив Агуеро. Цей гол так і залишився єдиним в матчі. 1:0 – надважлива перемога «Ман Сіті» в чемпіонській гонці.

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко зіграв увесь матч на позиції лівого захисника. В першому таймі українець заробив попередження. В нинішньому сезоні Зінченко відіграв за «Манчестер Сіті» 26 матчів, забив 1 м'яч, віддав 5 результативних передач.

Після цієї перемоги «Ман Сіті» набрав 92 очки і знову вийшов на перше місце в АПЛ. Команда Хосепа Гвардіоли випереджає «Ліверпуль» на одне очко. До фінішу АПЛ залишилось два тури.