Чемпіонат України з футболу:

Чемпіонат України з футболу: "Олександрія" та "Зоря" здобули перемоги у 25 турі

Фото
Футболісти "Олександрії" обіграли у середу вдома "Маріуполь" (2:1) у 25-у турі чемпіонату України  серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі на арена "Ніка" у господарів забили Євген Банада (21-а хвилина) та Дмитро Гречишкін (32, з пенальті), у гостей - Владислав Вакула (23), повідомляє Укрінформ.

У паралельному поєдинку луганська "Зоря" на запорізький "Славутич-Арені" змогла вирвати перемогу у футбольного клубу "Львів" - 2:1.

ФК "Зоря" перемогла ФК "Львів" / Фото: Дмитро Смольєнко. Укрінформ

Голи: Пилип Бутківський (56) та Олександр Караваєв (90+1)- Бруно (42).

У ці хвилини у Києві триває завершальний матч 25-го туру, в якому зустрічаються гранди українського футболу - київське "Динамо" та донецький "Шахтар".

Результати учорашніх зустрічей:

"Олімпік" (Донецьк) - "Арсенал-Київ" - 2:0

голи: Олексій Гай (37, з пенальті), Максим Дегтярьов (44)

"Карпати" (Львів) - "Чорноморець" (Одеса) - 0:0

"Ворскла" (Полтава) - "Десна" (Чернігів) - 3:3

Артем Габелок (52), В'ячеслав Шарпар (62, з пенальті), Ніколас Мореш да Круз (71) - Михайло Сергійчук (2, 42), Дмитро Хльобас (14)

На 29-й хвилині хавбек "Десни" Артем Фаворов не реалізував 11-метровий.

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 63 очки (після 24-х ігор), "Динамо" - 56 (24), "Олександрія" - 47 (25), "Зоря" - 35 (25), "Маріуполь" - 33 (25), "Львів" - 30 (25);

друга шістка - "Десна" - 35 (25), "Ворскла" - 30 (25), "Карпати" - 25 (25), "Олімпік" - 24 (25), "Арсенал-Київ" - 18 (25), "Чорноморець" - 18 (25).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта шість команд визначать двох аутсайдерів Прем'єр-ліги.