Український борець Теміров виграв

Український борець Теміров виграв "бронзу" в останній день чемпіонату Європи в Румунії

Фото
У заключний день чемпіонату Європи зі спортивної боротьби в Бухаресті (Румунія) скарбничка збірної України поповнилася десятою медаллю.

Бронзовим призером континентальної першості з греко-римської боротьби став Ленур Теміров, повідомляє Укрінформ.

Теміров впевнено поборов Івана Лізатовича з Хорватії в сутичці з 3-є місце у ваговій категорії до 60 кг - 9:0.

Як повідомлялося, днем ​​раніше український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виграв "золото" у ваговій категорії до 87 кг.

Нагадаємо, бронзовими призерами чемпіонату Європи з вільної боротьби стали Василь Шуптар (65 кг) і Олександр Хоцянівський (125 кг). У жіночій боротьбі українки завоювали 4 "золота" - Оксана Лівач (50 кг), Ірина Гусяк (55 кг), Алла Черкасова (68 кг), Аліна Стадник-Махиня (72 кг) - і 2 "срібла" - Лілія Горішна (53 кг), Тетяна Кіт (57 кг).