Футбольна Ліга учасників АТО стартує у дивізіонах «ПІВДЕНЬ» та «СХІД»

Футбольна Ліга учасників АТО стартує у дивізіонах «ПІВДЕНЬ» та «СХІД»

Фото
Укрінформ
13 та 14 квітня відбудуться перші матчі в Одесі та Маріуполі.

П’ятий сезон Єдиного чемпіонату «Всеукраїнської футбольної Ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО 2019 стартує у регіональних дивізіонах «ПІВДЕНЬ» та «СХІД». Про це повідомляє Укрінформ.

Відкриття групового етапу чемпіонату у дивізіоні «ПІВДЕНЬ» відбудеться 13 квітня об 10:30 в місті Одеса на стадіоні «Чорноморець».

Відкриття групового етапу чемпіонату у дивізіоні «СХІД» відбудеться 14 квітня об 13:30 в Донецькій області, в місті Маріуполь на стадіоні «Портовик» (вул. Луніна, 71).

Нагадаємо, 24 березня в місті Вишневе стартували змагання в дивізіонах «КИЇВ» та «ПІВНІЧ». 6 та 7 квітня у Гощі та Вінниці відбулися перші матчі в дивізіонах «ЗАХІД» та «ЦЕНТР».

Чемпіонат футбольної Ліги учасників АТО офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік. Організатором чемпіонату є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!».

Читайте також: Футбольна Ліга учасників АТО стартувала у дивізіонах «ЗАХІД» і «ЦЕНТР»

Цього року у чемпіонаті братимуть участь 88 команд сектора безпеки та оборони України і ветеранів АТО, а це понад дві з половиною тисячі учасників бойових дій - захисників України.

Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО - це наймасштабніша в Україні з 2015 року програма психологічної і фізкультурно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій, яка складається із шести регіональних дивізіонів: «КИЇВ», «ПІВНІЧ», «СХІД», «ЦЕНТР», «ЗАХІД» та «ПІВДЕНЬ».

За результатами змагань переможці регіональних дивізіонів матимуть можливість розіграти перехідний Кубок Героїв АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського 14 жовтня до Дня Захисника України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-