Ліга чемпіонів:

Ліга чемпіонів: "Ліверпуль" обіграв "Порту", "Тоттенгем" переміг "Манчестер Сіті"

Футбольні матчі в Ліверпулі і Лондоні відкрили чвертьфінальну стадію Ліги чемпіонів УЄФА.

"Ліверпуль" на "Енфілді" з рахунком 2:0 обіграв португальський "Порту", а "Тоттенгем" вдома вирвав перемогу у "Манчестер Сіті" - 1:0, повідомляє Укрінформ.

Успіх "Ліверпулю" над "Порту" принесли голи Набі Кейти, який вивів господарів вперед на 5-й хвилині, і Роберто Фірміно (30).

На початку матчу в Лондоні французький воротар господарів Юго Льоріс парирував удар аргентинського форварда "Манчестер Сіті" Серхіо Агуеро з пенальті. Перемога "Тоттенгему" дісталася зусиллями південнокорейського нападаючого Сон Хин Міна на 78-й хвилині.

Переможець пари "Тоттенгем" - "Манчестер Сіті" зіграє в 1/2 фіналу проти голландського "Аякса" або італійського "Ювентуса", а "Ліверпуль" або "Порту" чекає протистояння з переможцем двоматчевої зустрічі англійського "Манчестер Юнайтед" і іспанської "Барселони".

Поєдинки "Аякс" - "Ювентус" і "Манчестер Юнайтед" - "Барселона" відбудуться 10 і 16 квітня.

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів УЄФА 1 червня прийматиме стадіон "Метрополітано" в Мадриді.