Василь Шуптар приніс Україні першу медаль на чемпіонаті Європи-2019 з вільної боротьби

Оновлено
На чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби в Бухаресті (Румунія) перші комплекти нагород розіграли представники вільного стилю.

На п'єдестал континентальної першості вдалося піднятися українцю Василю Шуптару, повідомляє Укрінформ.

Шуптар став бронзовим призером у ваговій категорії до 65 кг, вигравши в "малому" фіналі у поляка Кшиштофа Бьянковські (4:0).

Семен Радулов (70 кг) і Олексій Доманицький (79 кг) програли сутички за 3-тє місце відповідно Магомедмураду Гаджиєву, який виступає за Польщу (0:6), і Мухаммету Котаноглу з Туреччини (1:5).

Тарас Маркович (57 кг) посів 12-е місце, Муразі Мчедлідзе (97 кг) - 7-е.

У середу медалі розіграють борці вагових категорій до 61, 74, 86 і 125 кг.