«Шахтар» обіграв «Динамо» в чвертьфіналі Кубка України

Долю поєдинку вирішили сейви Пятова в серії пенальті.

В чвертьфінальному матчі футбольного Кубка України «Шахтар» обіграв «Динамо» в серії післяматчевих пенальті 4:3 (основний час 1:1). Про це повідомляє Укрінформ.

«Шахтар» обіграв «Динамо» в чвертьфіналі Кубка України / Фото: Мадієвський В'ячеслав, Укрінформ

В Харкові перший тайм залишився за динамівцями. На 9-й хвилині відзначився Гармаш. Після перерви «Шахтар» відігрався – м’яч забив Мораес.

За рахунку 1:1 пристрасті на полі розпалилися і команди залишились у неповних складах. Червоні картки отримали автори голів – Гармаш і Мораес.

Основний та додатковий час завершились внічию 1:1. В серії післяматчевих пенальті «Шахтар» переміг 4:3. З одинадцятиметрової позначки забили Ісмаїлі, Майкон, Веллінгтон і Коваленко. При цьому Пятов парирував удари Миколенка і Шепелєва.

Нагадаємо, іншими півфіналістами Кубка України стали «Зоря», «Інгулець» і «Дніпро-1». «Зоря» обіграла ФК «Львів» 1:0. Клуб Першої ліги – «Інгулець» переміг в серії пенальті «Карпати» 5:4 (основний час – 1:1). Інший першоліговий клуб – «Дніпро-1» обіграв «Ворсклу» 2:0.