Голи Малиновського принесли перемогу «Генку» в чемпіонаті Бельгії

Український півзахисник забив вже 14 м’ячів за свій клуб.

В 3-у турі другого етапу футбольного чемпіонату Бельгії український півзахисник «Генка» Руслан Малиновський допоміг своїй команді обіграти «Гент» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Український півзахисник клубу «Генк» Руслан Малиновський забив двічі за свою команду наприкінці першого тайму в матчі проти «Гента» (2:1). Це 13-й та 14-й голи Малиновського в сезоні за «Генк». Він також віддав 13 гольових передач. На 4-й компенсованій хвилині Малиновський заробив в цьому матчі і червону картку.

Відзначимо, що за «Гент» в цьому матчі зіграли українці Роман Яремчук та Роман Безус.

В чемпіонаті Бельгії триває другий етап. «Генк» очолює турнірну таблицю, набравши 38 очок.