«Донбас» зрівняв рахунок у фіналі плей-офф УХЛ

«Донбас» обіграв «Дніпро» (Херсон) 3:1.

В другому матчі фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги (УХЛ) «Донбас» обіграв на власному майданчику «Дніпро» (Херсон) 3:1 і зрівняв рахунок в серії 1:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Другий поєдинок фінального протистояння знову зіграли на майданчику «Донбасу» в Дружківці. Після двох періодів попереду були господарі – дві шайби закинув Захаров. Наприкінці заключної 20-хвилинки «Дніпро» одну шайбу відіграв (Белоусов). Однак, на останніх секундах «Донбас» закинув третю шайбу і довів гру до перемоги 3:1.

Рахунок в серії став нічийним 1:1. Матч №3 зіграють 7 квітня в Херсоні.

Нагадаємо, «Донбас», обіграв в півфіналі «Білий Барс» 4:1, а «Дніпро» лише в останньому матчі серії взяв гору над «Кременчуком» 4:3.