АПЛ: «Ман Сіті» переміг «Кардіфф», Зінченко отримав травму

Команда Хосепа Гвардіоли знову піднялась на перше місце.

В матчі 33-го туру чемпіонату футбольної прем’єр-ліги Англії (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на своєму полі «Кардіфф» 2:0 і знову очолив турнірну таблицю. Про це повідомляє Укрінформ.

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко в матчі проти «Кардіффа» вийшов в основному складі, але відіграв лише 19 хвилин. Зінченко травмував задню поверхню стегна і його замінив Вокер. Зінченко зіграв цього сезону за «Ман Сіті» 23 матчі у всіх турнірах, забив один м’яч і віддав п’ять результативних передач.

Щодо самого матчу, то «Ман Сіті» здобув легку перемогу. До перерви забили Де Брюйне і Сане. Рахунок 2:0 зберігся до фінального свистка.

Після цієї перемоги «Ман Сіті» набрав 80 очок і знову вийшов на перше місце в АПЛ. Команда Хосепа Гвардіоли випереджає «Ліверпуль» на одне очко. Свій матч 33-го туру «Ліверпуль» зіграє 5 квітня на виїзді проти «Саутгемптона».