Формула-1: Гемілтон виграв Гран-прі Бахрейну

Фото
Перші два місця в Сахірі у пілотів «Мерседеса».

В Сахірі завершився 2-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1. Переможцем Гран-прі Бахрейну став британець Льюїс Гемілтон («Мерседес»). Про це повідомляє Укрінформ.

На Міжнародному автодромі Бахрейну завершився Гран-прі Бахрейну. Більшу частину гонки лідирував переможець кваліфікації Шарль Леклер («Феррарі»). Однак за десять кіл до фінішу у нього зіпсувався двигун і монегаска легко обігнали пілоти «Мерседесу» - Льюїс Гемілтон та Валттері Боттас.

У підсумку, Гемілтон став переможцем. Друге місце у Боттаса. Третім фінішував Леклер.  На четвертому і п’ятому місцях завершили гонку Макс Ферстаппен («Ред Булл») і Себастьян Феттель («Феррарі»).

Після двох етапів у загальному заліку лідирує Боттас, який набрав 44 очки і на один пункт випереджає Гемілтона. На третьому місці Ферстаппен – 27 очок.

Третій етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Китаю відбудеться 12-14 квітня в Шанхаї.