«Дніпро» став другим фіналістом плей-офф УХЛ

Клуб з Херсона обіграв у вирішальному матчі «Кременчук» 6:2.

В сьомому матчі півфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги (УХЛ) «Дніпро» (Херсон) розгромив на чужому майданчику «Кременчук» 6:2 і переміг в серії 4:3. Про це повідомляє Укрінформ.

Перший період матчу завершився внічию 1:1. Макарицький вивів «Дніпро»  вперед, а Кисельов («Кременчук») відновив рівновагу. В другій третині Жвачкін двічі забив за «Дніпро». В заключному періоді Янішевський і Дунаєв збільшили перевагу гостей і зняли усі питання щодо переможця в матчі. У підсумку, 6:2 – перемога «Дніпра».

Таким чином, «Дніпро» переміг в серії 4:3. У фіналі клуб з Херсону зіграє з «Донбасом».  Фінальна серія стартує 2 квітня на майданчику «Донбасу» в Дружківці.

Нагадаємо, «Донбас», обіграв в півфінальній серії «Білий Барс» 4:1.