Біатлон: Йоганнес Бьо здобув чергове

Біатлон: Йоганнес Бьо здобув чергове "золото" Кубка світу у персьюті

Володар  Великого кришталевого глобусу норвежець Йоганнес Бьо здобув 23 березня "золото" у персьюті на 12,5 км заключного, 9-го етапу Кубка світу, що проходить на його батьківщині, у місті Гольменколлен.

Переможець подолав дистанцію за 32 хвилини 15,6 секунди з 3-ма промахами на чотирьох вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Слідом за 25-річним норвежцем з відставанням 13,9 секунди (1 промах) завершив дистанцію старший брат переможця Тарʼєй Бьо, третім був Арнд Пайффер (+18,2, 1).

Кращий результат серед українців, 30-й, показав Дмитро Підручний (+2.52,2, 4). Артем Прима прийшов 49-м (+5.38,6, 7).

Завершиться етап і біатлонний сезон загалом у неділю, 24 березня, мас-стартами (12,5 км - у жінок, 15 км - у чоловіків).

На фото: Йоганнес Бьо.