Формула-1: Боттас виграв Гран-прі Австралії

Перші два місця в Мельбурні у пілотів «Мерседеса».

В Мельбурні завершився 1-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1. Переможцем Гран-прі Австралії став фін Валттері Боттас («Мерседес»). Про це повідомляє Укрінформ.

На автодромі Альберт-Парк в Мельбурні завершився Гран-прі Австралії. Головна гонка етапу пройшла з помітною перевагою команди «Мерседес». Першим фінішував Валттері Боттас, який лідирував більшу частину гонки і показав кращий час проходження кола. Друге місце у напарника Боттаса – Льюїса Гемілтона.

Третім фінішував нідерландський пілот Макс Ферстаппен («Ред Булл»). На четвертому і п’ятому місцях завершили гонку пілоти «Феррарі» - німець Себастьян Феттель та монегаск Шарль Леклер.

Другий етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Бахрейна відбудеться 29-31 березня на Міжнародному автодромі в Бахрейні.