"Ювентус" і "Манчестер Сіті" вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Футболісти "Ювентуса" і "Манчестер Сіті" склали компанію "Аяксу", "Тоттенгему", "Манчестер Юнайтед" і "Порту" в 1/4 фіналу  Ліги чемпіонів УЄФА.

"Ювентус" після виїзної поразки в Мадриді (0:2) переміг "Атлетико" з рахунком 3:0 в Турині, де хет-трик оформив Кріштіану Роналду (27-ма хвилина, 48, 86, з пенальті), повідомляє Укрінформ.

"Манчестер Сіті" у свою чергу розгромив "Шальке" - 7:0. М'ячі на стадіоні "Етіхад" забили Серхіо Агуеро (35, з пенальті, 38), Лерой Сане (43), Рахім Стерлінг (56), Бернарду Сілва (71), Філ Фоден (78) та Габріел Жезус (84). У першому поєдинку "Манчестер Сіті" обіграв "Шальке" в Гельзенкірхені з рахунком 3:2.

Останні учасники чвертьфінальної стадії визначаться в середу, 13 березня. У повторних матчах 1/8 фіналу зіграють "Барселона" і "Ліон" (перша гра - 0:0), "Баварія" і "Ліверпуль" (0:0).

Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться 15 березня в штаб-квартирі УЄФА в швейцарському Ньйоні.

Фінал Ліги чемпіонів УЄФА 1 червня прийматиме стадіон "Метрополітано" в Мадриді.