Чемпіонат України з футболу:

Чемпіонат України з футболу: "Шахтар" розгромив "Карпати", "Динамо" обіграло "Арсенал"

Лідери національної першості здобули упевнені перемоги у 21-му турі чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Донецький "Шахтар" на ОСК "Металіст" у Харкові завдав поразки львівським "Карпатам" - 5:0, а київське "Динамо" обіграло столичний "Арсенал" - 4:0, повідомляє Укрінформ.

"Шахтер" — "Карпаты": 5:0 / Фото: В’ячеслав Мадиевский, Укрінформ

У складі "Шахтаря" відзначилися Віктор Коваленко, який оформив дубль на 6-й та 64-й хвилинах, Микола Матвієнко (35), Майкон (45) і Тайсон (79).

На НСК "Олімпійський" перемогу "Динамо" принесли голи Дениса Гармаша (28, 39), Сідклея (37) та Віктора Циганкова (45+1, з пенальті).

ФК "Динамо" - ФК "Арсенал-Київ" - 4:0 / Фото: Сірик Анатолій, Укрінформ

У заключному матчі 21-го туру ФК "Олександрія" та донецький "Олімпік" обмінялися голами - 1:1. На результативний удар хавбека "Олександрії" Кирила Ковальця, який відзначився на 69-й хвилині, відповів сенегальський форвард "Олімпіка" Матар Діеє (88).

Результати інших поєдинків:

ФК "Маріуполь" - "Чорноморець" (Одеса) - 0:0

"Ворскла" (Полтава) - "Днесна" (Чернігів) - 0:0

ФУ "Львів" - "Зоря" (Луганськ) - 0:0.

Турнірне становище: "Шахтар" - 54 очки, "Динамо" - 47, "Олександрія" - 37, "Зоря" - 32, "Маріуполь" - 29, "Ворскла" - 28, "Десна" - 28, "Львів" - 27, "Карпати" - 20, "Олімпік" - 19, "Чорноморець" - 16, "Арсенал-Київ" - 11.