Михайло Кохан виграв Кубок Європи з метання молоту

У Ірини Климець «бронза».

У словацькому Шаморині стартував Кубок Європи з легкоатлетичних метань. У перший день змагань представники України двічі піднімалися на п'єдестал. Про це повідомляє Sport Arena.

Михайло Кохан виграв «золото» змагань серед молоді в секторі для метання молота. Українець метнув молот на 76,68 метра і встановив особистий рекорд. Відзначимо, що Кохан випередив бронзового призера чемпіонату Європи і фіналіста чемпіонату світу угорця Бенце Халаша.

Ще одну медаль для України принесла Ірина Климець, яка з результатом 72,53 метра виграла «бронзу» в змаганнях з метання молота.

Нагадаємо, що в минулому році Кохан зі світовим рекордом переміг на юніорському чемпіонаті Європи U-18, метнувши молот на 87.72 метра. У 2017 році українець впевнено виграв чемпіонат світу серед юніорів U-18.