АПЛ: Зінченко допоміг «Ман Сіті» обіграти «Вотфорд»

Команда Хосепа Гвардіоли відірвалась від «Ліверпуля» на 4 очки.

В матчі 30-го туру англійської футбольної прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв вдома «Вотфорд» 3:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Проти «Ман Сіті» гості протримались лише тайм. Після перерви у складі господарів тричі забив Стерлінг. Деулофеу один м’яч відіграв. У підсумку, 3:1 – важлива перемога «Ман Сіті».

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і відіграв увесь матч на позиції лівого захисника. Зінченко зіграв цього сезону за «Ман Сіті» 19 матчів у всіх турнірах, забивши один м’яч і віддавши чотири результативні паси.

Після цієї перемоги «Ман Сіті» зберіг за собою перше місце в АПЛ. Команда Зінченка відірвалася на 4 очки від головного конкурента в боротьбі за чемпіонський титул – «Ліверпуля». «Ліверпуль» свій матч 30-го туру зіграє 10 березня вдома проти «Бернлі».