Василь Кравець вперше зіграв повний матч за «Леганес» в Ла Лізі

Андрій Лунін може вийти на поле наступного туру проти «Атлетико».

Український захисник клубу іспанської Ла Ліги – «Леганес» Василь Кравець провів на полі всі 90 хвилин в матчі чемпіонату Іспанії проти «Леванте» (1:0). Це перший повний матч українського захисника в елітній лізі Іспанії. Про це повідомляє Укрінформ.

Кравець провів хороший матч, а на 87-й хвилині він міг стати автором гольової передачі, якби Оскар забив забив м’яч. До речі, саме Оскар став автором єдиного голу в поєдинку.

Кравець перейшов у «Леганес» взимку цього року з «Луго». За «Леганес» він зіграв 3 матчі в Ла Лізі і Кубку Іспанії.

У цьому матчі свою п'яту жовту картку в сезоні заробив воротар «Леганеса» Пічу Куельяр. Тепер він пропустить зустріч наступного туру з «Атлетико» через дискваліфікацію. Очікується, що в воротах зіграє український голкіпер Андрій Лунін.

20-річний Лунін не потрапляє до стартового складу «Леганеса» протягом 13 останній матчів. Востаннє він грав 4 грудня 2018 року в кубковому матчі проти «Райо Вальєкано» (1:0).