Юлія Левченко принесла Україні п'яту нагороду на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Збірна України здобула 5 медалей на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні, який завершився в шотландському Глазго (Велика Британія).

Останню нагороду до української скарбнички принесла віце-чемпіонка світу 21-річна київська динамівка Юлія Левченко, яка стала срібним призером в стрибках у висоту, повідомляє Укрінформ.

Левченко посіла друге місце із результатом 1,99 метра.

Перемогла з кращим результатом сезону в Європі (2,01) росіянка Марія Ласіцкене, яка виступає на міжнародних турнірах у нейтральному статусі. "Бронза" дісталася Айріне Пальшите з Литви (1,97), яка за додатковими показниками випередила динамівку з Харкова Катерину Табашник (1,97). Третя представниця України у фіналі киянка Ірина Геращенко (1,94) посіла 5-те місце.

У підсумку в активі збірної України на чемпіонаті Європи в Глазго 5 нагород - 2 срібні (Андрій Проценко, Юлія Левченко - обидва стрибки у висоту) та 3 бронзові (Ольга Саладуха - потрійний стрибок; Марина Бех-Романчук - стрибки у довжину; Ольга Ляхова - 800 метрів).