Баскетбол: «Миколаїв» та «Запоріжжя» перемагають в матчах Суперліги

Запорізький клуб наблизився до лідерів чемпіонату.

МБК «Миколаїв» в матчі регулярного чемпіонату баскетбольної Суперліги на своєму майданчику обіграв чинних чемпіонів «Черкаські Мавпи» 80:73. Про це повідомляє Укрінформ.

Миколаївський клуб виграв усі чверті, а найрезультативнішим гравцем матчу став Олексій Адедіран (19 очок + 13 підбирань). У «Мавп» 17 очок набрав Брендон Янг.

В іншому матчі ігрового дня «Запоріжжя» виграло вдома у «Київ-Баскет» 92:83. На велику перерву команди пішли за рівного рахунку, а в третій і четвертій чвертях господарі дотиснули суперника.

Найрезультативнішим гравцем матчу став легіонер «Запоріжжя» Майкл Холтон (22 очка). У гостей 19 очок до свого активу записав Павло Крутоус.

У турнірній таблиці Суперліги «Запоріжжя» закріпилося на третьому місці, набравши 43 очки. На одне очко більше у «Дніпра» та «Хіміка».