Легка атлетика: Андрій Проценко – срібний призер ЧЄ у приміщенні

Ольга Ляхова пробилась у фінал бігу на 800 метрів.

У Глазго триває чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні. Першу медаль України на цьому чемпіонаті виграв наш стрибун у висоту Андрій Проценко, який виборов «срібло». Про це повідомляє Укрінформ.

Українець Андрій Проценко став срібним призером зимового ЧЄ з легкої атлетики в Глазго. У стрибках у висоту українець розділив друге місце з греком Констадіносом Баніотісом, подолавши планку на висоті 2.26 м.

Чемпіоном континенту став італієць Джанмарко Тамбері. Його результат – 2.32 м.

Також сьогодні у вечірній програмі чемпіонату українка Ольга Ляхова вийшла у фінал в бігу на 800 метрів. В півфінальному забігу Ляхова фінішувала третьою з результатом 2.03,60. Фінал  жіночого бігу на 800 метрів відбудеться завтра, 3 березня.

Нагадаємо, сьогодні у ранковій частині змагань українська стрибунка у довжину Марина Бех-Романчук пробилась у фінал.