АПЛ: «Ліверпуль» та «Ман Сіті» здобули чергові перемоги

Команда Юргена Клоппа утримує перше місце в турнірній таблиці.

В 28-му турі англійської прем’єр-ліги (АПЛ) головні претенденти на чемпіонський титул «Манчестер Сіті» та «Ліверпуль» здобули перемоги. «Ман Сіті» обіграв «Вест Гем» 1:0, а «Ліверпуль» розгромив «Вотфорд» 5:0. Про це повідомляє Укрінформ.

«Ман Сіті» здобув важкі три очки в домашньому матчі проти «Вест Гему». Лише на 59-й хвилині Агуеро з пенальті відкрив рахунок. Мінімальна перевага 1:0 збереглася до фінального свистка.

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і відіграв увесь матч на позиції лівого захисника. Зінченко зіграв цього сезону за «Ман Сіті» 17 матчів у всіх турнірах, забивши два м’ячі і віддавши чотири результативні паси.

«Ліверпуль» ще в першому таймі двічі забив «Вотфорду». Дубль в активі Мане. Після перерви Орігі і ван Дейк (двічі) довели переможний рахунок до 5:0.

«Ліверпуль» набрав 69 очок. Команда Юргена Клоппа утримує перше місце, випереджаючи «Манчестер Сіті» на один пункт.