Біатлон: шведка Брорссон здобула золото чемпіонату Європи у спринті, Меркушина - 8-ма

Шведська біатлоністка Мона Брорссон  була кращою у спринті на чемпіонаті Європи у Раубичах (Білорусь).

Переможниця пройшла дистанцію за 19 хвилин 37,4 секунди і не припустилася жодного промаху на вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Другою на фініші була росіянка Катерина Юрлова-Перхт (37,5 секунди відставання, 1 промах), третьою - ще одна представниця Швеції Ганна Эберг (+45,60, 2).

З українок найкращий результат (8-й) показала Анастасия Меркушина  (+1.12,41, 1).

Віта Семеренко була 17-ю, Надія Бєлкіна - 24-ю, Валя Семеренко - 31-ю, Юлія Журавок - 32-ю, Яна Бондар - 62-ю.

Усього у спринті стартувала 91 біатлоністка.

Завтра на чемпіонаті Європи пройдуть чоловіча та жіночі гонка переследования - відповідно на 12.5 та 10 км.

На фото: Анастасія Меркушина.