Українські тенісистки достроково завершили виступ у Кубку Федерації

Жіночій збірній України з тенісу у польському місті Зелена Гура не вдалося пробитися у плей-офф Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації.

"Синьо-жовті" посіли друге місце у турнірі групи В, поступившись путівкою у наступний раунд змагань команді Швеції, повідомляє Укрінформ.

Після стартової поразки від шведок (1:2) та перемоги над тенісистками Болгарії (2:1) українки сьогодні з рахунком 3:0 обіграли команду Естонії. Останнє очко команді Михайла Філіми принесла пара Катерина Козлова - Надія Кіченок, яка змусила капітулювати естонський дует Саара Орав - Олена Малигіна - 6:1, 6:0.

Скандинавки у свою чергу пройшли турнірну дистанцію без поразок, обігравши, окрім українок, естонок та болгарок, і у підсумку стали першими у квартеті.

Турнірне становище: Швеція - 3 перемоги, Україна - 2, Болгарія - 1, Естонія - 0.

9 лютого збірна Швеції проведе матч плей-офф проти команди Росії, яка обійшла тенісисток Данії та Польщі у групі А. Переможець отримає путівку до Другої Світової групи Кубка Федерації.