Біатлон: українка Катерина Бех виграла друге

Біатлон: українка Катерина Бех виграла друге "золото" юніорської першості світу

Українська біатлоністка Катерина Бех виграла "золото" у гонці переслідування на 10 км юніорської першості світу, що триває у Брезно-Осрблі (Словаччина).

20-річна спортсменка подолала дистанцію з двома штрафними колами за 31 хвилину 23,8 секунди, повідомляє Укрінформ.

Другою на фініш прийшла німкеня Ганна Кебінгер  (відставання 9,1 секунди; 1 промах), третьою - француженка Софі Шово  (+16,4; 3).

Як повідомлялося, напередодні Катерина Бех здобула золоту медаль у спринтерській гонці на 7,5 км.

Інші українки показали такі результати: 15-е місце - Анна Кривонос (+1.35,5; 5), 29-е - Валерія Дмитренко (+2.42,5, 3), 35-е - Анна Коваленко (+3.13,6, 3).

Завершать програму юніорської першості світу гонки переслідування у юнаків та дівчат.