АПЛ: «Ман Сіті» та «МЮ» сенсаційно втратили очки

«Манчестер Юнайтед» обірвав серію перемог.

В матчах 24-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) сенсаційно втратили очки обидва гранди з Манчестера. «Ман Сіті» поступився «Ньюкаслу» 1:2, а «Манчестер Юнайтед» зіграв внічию з «Бернлі» 2:2. Про це повідомляє Укрінформ.

Один з претендентів на титул – «Манчестер Сіті» програв на виїзді «Ньюкаслу» 1:2. Агуеро вивів гостей вперед вже на 1-й хвилині матчу, але далі голи Рондона і Річі (з пенальті) принесли три очки «Ньюкаслу».

«Манчестер Юнайтед» зумів уникнути поразки в домашньому матч з «Бернлі» лише на останніх хвилинах. Завдяки голам Барнса і Вуда «Бернлі» був попереду 2:0 до 87-ї хвилини. Втім, Погба (з пенальті) і Лінделоф врятували «МЮ» від поразки – нічия 2:2. «МЮ» вперше втратив очки під керівництвом Уле Гуннара Сульшера.

«Манчестер Сіті» відстає від «Ліверпуля» на 4 очки. Однак, «Ліверпуль» може збільшити відрив після матчу 24-го туру АПЛ проти «Лестера».