Українка Терлюга виграла етап Karate1 Premier League в Парижі

Фото
Ще один українець Станіслав Горуна здобув бронзову медаль.

У Парижі на етапі Karate1 Premier League у ваговій категорії до 55 кг перемогу відсвяткувала українка Анжеліка Терлюга. Ще один українець Станіслав Горуна здобув бронзову медаль. Про це повідомляє XSport.

На шляху до півфіналу Терлюга перемогла представниць Естонії (3:0), США (5:3) і Японії (6:0). Ще одну японку Фуміку Ішіхай одеситка пройшла за додатковими показниками (0:0). У фіналі Анжеліка виграла у полячки Дороти Банашчік з рахунком 4:0.

Горуна по ходу турніру виграв у представників Росії (3:0), Сербії (2:1) і Нідерландів (2:2). У півфіналі наш боєць програв переможцю турніру японцю Кену Нішимурі з рахунком 0:3.

Нагадаємо, раніше Терлюга виграла етап Karate1 Premier League в чилійському Сантьяго.