Збірна України з гандболу поступилася єгиптянам на старті міжнародного турніру в Ризі

В столиці Латвії розпочався міжнародний турнір з гандболу "Кубок Риги" за участю збірних Латвії, України, Єгипту та Бельгії.

У перший день змагань українці мінімально поступилися учаснику чемпіонату світу команді Єгипту - 24:25 (11:12), повідомляє Укрінформ.

Тренерський штаб Сергія Бебешка не став викликати на цей турнір багатьох вітчизняних лідерів, вирішивши перевірити молодь і найближчий резерв "синьо-жовтих".

В іншому матчі збірна Бельгії з рахунком 28:18 (12:10) обіграла команду Латвії, з якою українські гандболісти зустрінуться 28 грудня.

В останній день ризького турніру підопічні Сергія Бебешка поміряються силами з бельгійцями.