АПЛ: «Ліверпуль» переміг «Ньюкасл», «Ман Сіті» програв «Лестеру»

Команда Олександра Зінченка відстає від «Ліверпуля» вже на 7 очок.

В матчах 19-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) головні претенденти на чемпіонство – «Ліверпуль» та «Манчестер Сіті» зіграли по-різному. «Червоні» здобули чергову перемогу, а от «Ман Сіті» знову втратив очки. Про це повідомляє Укрінформ.

«Ліверпуль» обіграв на своєму полі «Ньюкасл» 4:0. За «Червоних» забивали Ловрен, Салах, Шакірі, Фабіньо. Це 16-а перемога «Ліверпуля» в сезоні.

«Манчестер Сіті» несподівано програв на виїзді «Лестеру». Перший тайм завершився внічию. На гол Бернарду Сілви господарі відповіли влучним ударом Олбрайтона. На 81-й хвилині Рікарду Перейра вивів «Лестер» вперед. 1:2 – друга поспіль поразка «Ман Сіті».

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко провів весь поєдинок в запасі.

«Ліверпуль» залишився на першому місці. У команди Юргена Клоппа вже 51 очко. Відрив від «Манчестер Сіті» збільшився до 7 очок. Мало того, «Ман Сіті» втратив другу сходинку в турнірній таблиці, на яку піднявся «Тоттенгем» після перемоги над «Борнмутом» 5:0.