Футбол: гол Яремчука допоміг

Футбол: гол Яремчука допоміг "Генту" пробитися до півфіналу Кубка Бельгії

Форвард збірної України з футболу Роман Яремчук відзначився голом за свою бельгійську команду "Гент" у матчі проти "Сент-Трюйдена" (3:1).

Роман Яремчук вийшов у стартовому складі "Гента" в чвертьфінальному матчі Кубка Бельгії проти "Сент-Трюйдена". Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Український форвард відзначився голом на 59-й хвилині цієї зустрічі, а його співвітчизник у складі "Сент-Трюйдена" Роман Безус усю зустріч провів на лаві для запасних.

Поєдинок закінчилася впевненою перемогою "Гента" з рахунком 3:1, який вивів команду у півфінал Кубка Бельгії.

Зазначимо, що в сезоні-2018/19 Роман Яремчук провів у складі "Гента" 24 матчі, в яких забив 8 м’ячів та зробив 1 результативну передачу.