"Олімпік" і "Десна" зіграли внічию у матчі футбольної Прем'єр-ліги

Футболісти донецького "Олімпіка" і чернігівської "Десни" розійшлися миром (1:1) у поєдинку 18-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Після перерви авторами голів на київському стадіоні імені Валерія Лобановського стали Євген Пасич, який відзначився на 60-й хвилині, - у складі номінальних господарів; Денис Фаворов (63) - у гостей, повідомляє Укрінформ.

"Олімпік" продовжив свою безвиграшну серію до 6-ти матчів.

Завершиться останній у нинішньому році тур Прем'єр-ліги зустріч ФК "Олександрія" - ФК "Львів".

гол: Олександр Чижов (4).

Турнірне становище: "Шахтар" - 45 очок (після 18-ти ігор), "Динамо" - 38 (18), "Олександрія" - 36 (17), "Зоря" - 28 (18), "Ворскла" - 27 (18), "Десна" - 24 (18), "Маріуполь" - 24 (18), "Львів" - 20 (17), "Олімпік" - 19 (18), "Карпати" - 17 (18), "Чорноморець" - 12 (18), "Арсенал-Київ" - 8 (18).