НБА: Михайлюк став найкориснішим гравцем матчу проти «Мемфіса»

Український захисник зіграв найкращий матч за «Лейкерс» і заробив компліменти від головного тренера.

Головний тренер «Лос-Анджелес Лейкерс» Люк Уолтон прокоментував успішну гру Святослава Михайлюка в матчі регулярного чемпіонату НБА проти « Мемфіс Гріззліс» (111:88). Про це повідомляє basket.com.ua.

«Святослав Михайлюк отримав свою можливість. Я завжди кажу хлопцям, що у них з'являться можливості. Вони повинні відчувати себе готовими.

Михайлюк проробив гарну роботу. Він закинув деякі кидки в минулому матчі і зробив це в сьогоднішній грі. В даний момент, він заробив місце в ротації нашої команди. Передайте йому, щоб він перестав втрачати м'яч і грав у захисті, тоді він отримає ще більше хвилин», - сказав Уолтон.

В матчі проти «Мемфіса» українець Святослав Михайлюк провів на паркеті 23 хвилини, набрав 11 очок, зробив 3 підбирання. Показник корисності Михайлюка склав +25, що є найвищим показником серед всіх гравців матчу. «Лейкерс» перемогли 111:88.