"Олександрія" перемогла у Полтаві "Ворсклу" в чемпіонаті України з футболу

Футболісти "Олександрії" обіграли 3 грудня в гостях полтавську "Ворсклу" (1:0) і залишилася на другому місці у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.

М'яч на полтавському стадіоні імені Олексія Бутовського забив Кирило Ковалець (4-та хвилина), повідомляє Укрінформ.

Нині на столичному НСК "Олімпійський" триває завершальна гра 17-го туру УПЛ між київським "Динамо" та одеським "Чорноморцем".

Результати інших матчів:

"Десна" (Чернігів) - "Зоря" (Луганськ) - 0:2

голи: Сілас (22-я хвилина), Владислав Кабаєв (80).

"Арсенал-Київ" - "Карпати" (Львів) - 1:1

Папа Гує (24 - автогол) - Олексій Гуцуляк (74).

ФК "Львів"  - ФК "Маріуполь" - 2:2

Бруну Дуарте (6), Сергій Воронін (24, з пенальті) - Олександр Піхальонок (22), Владислав Вакула (80).

"Шахтар" (Донецьк) - "Олімпік" (Донецьк) - 2:2

Жуніор Мораес (7, 90+4) - Євген Пасіч (52), Віталій Балашов (67).

Турнірне становище: "Шахтар" - 42 очки (17 ігор), "Олександрія" - 36 (17), "Динамо" - 32 (16), "Зоря" - 25 (17), "Ворскла" - 24 (17), "Маріуполь" - 24 (17), "Десна" - 23 (17), "Львів" - 20 (17), "Олімпік" - 18 (17), "Карпати" - 17 (17), "Чорноморець" - 12 (16), "Арсенал-Київ" - 8 (17).

18-й тур відбудеться 7-9 грудня. Після цього в чемпіонаті УПЛ настане зимова перерва, яка триватиме до 23 лютого.