"Ворскла" програла "Арсеналу" в матчі Ліги Європи УЄФА

Фото
Футболісти полтавської "Ворскли" зазнали четвертої поразки на груповій стадії Ліги Європи УЄФА і втратили шанси продовжити виступ в плей-офф другого за значущістю клубному турнірі контіненету.

У перенесеному з Полтави до Києва матчі п'ятого туру розіграшу "біло-зелені" поступилися англійському "Арсеналу" з рахунком 0:3, пропустивши всі м'ячі до перерви, повідомляє Укрінформ.

"Ворскла" програла "Арсеналу" з рахунком 0: 3 / Фото: Шамкін Данило, Мінченко Геннадій, Багмут Павло. Укрінформ

На 11-й хвилині "канонірів" вивів вперед Еміль Сміт-Роу, на 27-й хвилині пенальті реалізував Аарон Ремсі, на 41-й хвилині після передачі Мохамеда Ельнені відзначився Джозеф Виллок.

В іншому поєдинку групи Е азербайджанський "Карабах" в Баку з великим рахунком програв португальському "Спортингу" - 1:6.

Турнірне становище: "Арсенал" - 13 очок, "Спортинг" - 10, "Ворскла" - 3, "Карабах" - 3.

У заключному, 6-му турі 13 грудня "Ворскла" в Лісабоні зійдеться зі "Спортингом", а "Арсенал" в Лондоні буде приймати "Карабах".