16-річна львів'янка виграла тенісний турнір ITF Juniors у Єгипті

Українська тенісистка Аліна Цюрпалевич стала переможницею турніру ITF Juniors у Єгипті.

У вирішальному матчі змагань у Каїрі 16-річна львів'янка, яка була посіяна під сьомим номером, перемогла лідера посіву - 17-річну Аліче Амендолу з Італії - 1:6, 6:3, 6:2, повідомляє BTU.org.

На шляху до фіналу Аліна обіграла Хагар Рамадан (Єгипет) - 1:6, 6:3, 6:2, Беатріче Річчі (Італія) - 6:3, 6:2, Івету Дауйотайте (Литва) - 6:2, 6:7 (3:7), 7:6 (9:7), Амру Бадаві (Єгипет) - 6:2, 7:6 (7:4).

Відзначимо, що Цюрпалевич нинішнього року провела вже шостий фінал і виграла другий титул. Наприкінці серпня львів'янка стала чемпіонкою змагань у Кишиневі.