Дебютант збірної України Борячук: Перший гол нас приголомшив

Нападник пообіцяв іншу гру проти Туреччини.

Андрій Борячук поділився емоціями від дебютного матчу за збірну України, в якому національна команда поступилася Словаччині (1:4) в Лізі націй. Про це повідомляє Football.ua.

«Велика честь вийти в такій грі проти такого суперника. Трохи перший гол нас приголомшив, який залетів після рикошету. Чомусь голову опустили. У перерві Андрій Миколайович сказав, щоб не турбувалися, зібралися.

Туреччина? Звичайно ми будемо заряджені. Не важливо, який це матч - товариський чи офіційний. Команда буде готова.

Чому взяв третій номер? Ні з чим не пов'язано. Який дали, такий і взяв. Номер не грає ролі. Не важливо захисник або нападник. Мене будь-який номер влаштує. Це головна команда країни - це вже честь, коли за неї граєш.

Схема? У перерві ми не перебудовувалися. Ми грали в три захисники і два по краях, які більше грають в атаку», - зазначив Борячук після гри.

Незважаючи на поразку від Словаччини (1:4), збірна України за підсумками першого етапу Ліги націй вийшла в елітний дивізіон.