"Шахтар" програв в Англії "Манчестер Сіті" у Лізі чемпіонів УЄФА

Футболісти донецького "Шахтаря" поступилися 7 листопада в гостях "Манчестер Сіті" (0:6) у матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.

М'ячі на "Етіхад Стедіум" у Манчестер забили Давід Сільва (13-та хвилина), Габріел Жезус (24, 72 - обидва з  пенальті, 90+2), Рахім Стерлінг (49) та Ріяд Марез (84), повідомляє Укрінформ.

Зустріч обслуговувала суддівська бригада з Угорщини. У якості головного арбітра працював  Віктор Кашшаї. Цього рефері чудово пам'ятають уболівальники по донецькому матчу Україна - Англія на Євро-2012. Тоді він не зарахував чистий гол Марко Девича у ворота британців. "Відзначився" угорський представник футбольної феміди й цього разу, призначивши на 24-й хвилині 11-метровий у ворота українського клубу за неіснуючий фол проти Рахіма Стерлінга.

У паралельному поєдинку квартету F французький "Ліон" зіграв унічию з німецьким "Гоффенгаймом" - 2:2.

Турнірне становище після 4-х турів: "Манчестер Сіті" - 9 очок, "Ліон" - 6, "Гоффенгайм" - 3, "Шахтар" - 2,

У 5-у турі 27 листопада "Гоффенгайм" приймає "Шахтар", а "Ліон" - "Манчестер Сіті". Обидва поєдинки розпочнуться о 22.00.