Баскетбол: 11 очків Леня не врятували

Баскетбол: 11 очків Леня не врятували "Атланту" від поразки в черговому матчі НБА

Центровий збірної України з баскетболу Олексій Лень взяв участь у черговому матчі своєї американської команди "Атланта Гокс" у НБА.

Поєдинок "Атланти Гокс" із "Сакраменто" у рамках регулярного чемпіонату НБА закінчився поразкою команди Леня з рахунком 115:146. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Олексій Лень вийшов у стартовому складі своєї команди, відіграв 22 хвилини і набрав 11 очок (2/4 двоочкові, 0/1 триочкові, 7/10 штрафні). Також український баскетболіст зробив 6 підбирань (3 в нападі) та 1 передачу при 3 фолах та 3 втратах. Його показник корисності склав  "-17".

Відео кращих моментів матчу:

Як повідомляв Укрінформ, днями Олексій Лень провів свій найкращий матч у нинішньому регулярному чемпіонаті НБА, реалізувавши 9 із 9 кидків у грі. Команда українського бігмена на виїзді поступилася "Клівленду" з рахунком 114:136, але Олексій Лень у цій грі провів на майданчику 27 хвилин, за які набрав 22 очки.