Український баскетболіст Михайлюк здобув перші очки в НБА

Американський баскетбольний клуб НБА "Лос-Анджелес Лейкерс", за який виступає український вінгмен Святослав Михайлюк, здобув першу перемогу в сезоні.

Поєдинок "Лейкерс" – "Фінікс Санз" закінчився з рахунком 131:113, а Святослав Михайлюк отримав у ньому 22,05 хвилини ігрового часу. Про це повідомляє Sport Arena

Український баскетболіст вийшов на майданчик завдяки дискваліфікації Брендона Інгрема і Реджона Рондо і набрав за цей час 4 очки, зробив 2 передачі та 2 перехоплення при одній втрати. Також він реалізував 1 з 6 кидків з гри, включаючи 1/2 триочкові та 1/2 штрафні. Показник корисності Михайлюка склав +4 пункти.

Відео кращих моментів матчу:

Найрезультативнішим гравцем у складі "Лейкерс" став Ленс Стівенсон, який набрав 23 очки, зробив 8 підбирань і 8 передач.

Зазначимо, що це перші очки, які Михайлюк здобув у НБА. У своєму дебютному матчі в регулярному чемпіонаті НБА (проти "Сан-Антоніо", 142:143) український захисник провів на майданчику 17 хвилин, за які не набрав жодного очка (0/2 триочкові),