Збірна України з гандболу програла в Данії на старті відбіру до Євро-2020

Чоловіча збірна України з гандболу у першому поєдинку другого кваліфікаційного етапу чемпіонату Європи-2020 поступилася на виїзді фавориту 8-ї відбіркової групи команді Данії.

Зустріч Данія - Україна в Орхусі завершилася з рахунком 30:24 (12:12), повідомляє Укрінформ.

Упродовж матчу "синьо-жовті" намагалися чинити гідний опір дворазовим чемпіонам Європи. У першому таймі українці тривалий час навіть вели у рахунку з різницею у два м'ячі. Втім, після перерви більш досвідчені данці впевнено довели поєдинок до своєї перемоги.

Наступну гру збірна України проведе 28 жовтня в Сумах проти команди Чорногорії, яка у стартовому матчі вдома зіграла внічию з гандболістами Фарерських островів - 24:24 (10:15).

У фінальний турнір чемпіонату Європи-2020, який пройде в Австрії, Норвегії та Швеції, вийдуть по дві кращі команди кожної з восьми відбіркових груп, а також чотири збірні, що посіли треті місця - за додатковими показниками.