АПЛ: «Челсі» не втримав перемогу в матчі з «Ліверпулем»

«Червоні» відігралися в кінці поєдинку.

В 7-у турі англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Челсі» зіграв внічию на своєму полі з «Ліверпулем» 1:1. Про це повідомляє Укрінформ.

В центральному поєдинку туру «Челсі» і «Ліверпуль» мали визначити кращу команду старту в АПЛ. Перший тайм протистояння виграли господарі – за  «Челсі» забив Азар на 25-й хвилині.

Після перерви суперники не використали багато моментів і матч йшов до мінімальної перемоги «Челсі». Однак, на 89-й хвилині Старрідж блискучим ударом зрівняв рахунок. У підсумку, нічия 1:1.

«Ліверпуль» набрав 19 очок і наздогнав лідера АПЛ «Манчестер Сіті». У «Челсі» 17 очок і третя позиція в турнірній таблиці.