"Манчестер Сіті" програв "Ліону" на старті групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА

У футбольній Лізі чемпіонів завершилися поєдинки другого ігрового дня 1-го туру групового етапу.

Як повідомляв Укрінформ, донецький "Шахтар" у Харкові зіграв внічию з німецьким "Гоффенгаймом" - 2:2.

А ось фаворит квартету F, де виступають чемпіони України, "Манчестер Сіті" на домашній арені "Етіхад Стедіум" несподівано програв "Ліону" - 1:2.

У першому таймі форвард "Ліона" Набіль Фекір асистував Максвелу Корне, який відкрив рахунок на 26-й хвилині, а на 43-й хвилині забив сам. Після перерви різницю в рахунку скоротив хавбек "Манчестер Сіті" Бернарду Сілва (67).

Чинний володар титулу мадридський "Реал" на "Сантьяго Бернабеу" розгромив римську "Рому" - 3:0.

"Шахтар" (Донецьк, УКРАЇНА) - "Гоффенгайм" (Німеччина) - 2:2
голи: Ісмаїлі (27), Майкон (81) - Флоріан Гріллич (6), Говард Нордтвейт (38)

"Манчестер Сіті" (Англія) - "Ліон" (Франція) - 1:2
голи: Бернарду Сілва (67) - Максвель Корне (26), Набіль Фекір (43);

група G:
"Вікторія" (Чехія) - ЦСКА (Росія) - 2:2
голи: Міхал Крменчик (29, 41) - Федір Чалов (49), Нікола Влашич (90+5, з пенальті)

"Реал" (Іспанія) - "Рома" (Італія) - 3:0
голи: Іско (45), Гарет Бейл (58), Маріано Діас (90+1);

група Н:
"Валенсія" (Іспанія) - "Ювентус" (Італія) - 0:2
голи: Міралем Пьянич (45, з пенальті, 51, з пенальті); на 29-й хвилині форвард "Ювентуса" Кріштіану Роналду отримав пряму червону картку.

"Янг Бойз" (Швейцарія) - "Манчестер Юнайтед" (Англія) - 0:3
голи: Поль Погба (35, 44, з пенальті), Антоні Марсьяль (66).

*******************

Матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА відбудуться 2-3 жовтня. "Шахтар" зіграє у гостях з "Ліоном", а "Гоффенгайм" прийматиме "Манчестер Сіті".

На фото: "Ліон" святкує перемогу над "Манчестер Сіті" (Getty Images).