Футбольна Прем'єр-ліга:

Футбольна Прем'єр-ліга: "Шахтар" здобув перемогу в Олександрії

Футболісти "Олександрії" з рахунком 0:2 поступилися донецькому "Шахтарю" у центральному матчі восьмого туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Авторами голів на КСК "Ніка" в Олександрії стали півзахисники "Шахтаря" Марлос, який відзначився на 26-й хвилині, та Віктор Коваленко (88), повідомляє Укрінформ.

Тур стартував у п'ятницю, 14 вересня, матчем чернігівської "Десни" та ФК "Арсенал-Київ". Зустріч завершилася мінімальною перемогою господарів стадіону ім. Ю. Гагаріна у Чернігові - 1:0. Вирішальний м'яч на 8-й хвилині поєдинку забив Артем Фаворов.

Другий ігровий день туру в суботу, 15 вересня, продовжить протистояння між львівськими "Карпатами" і полтавською "Ворсклою".

У неділю, 16 вересня, зустрінуться донецький "Олімпік" та ФК "Маріуполь", луганська "Зоря" і київське "Динамо", одеський "Чорноморець" та ФК "Львів".

Турнірне становище: "Шахтар" - 21 очко (після 8-ти ігор), "Олександрія" - 16 (8), "Динамо" - 13 (6), "Зоря" - 11 (7), "Десна" - 10 (8), "Чорноморець" - 9 (7), "Олімпік" - 9 (7), "Ворскла" - 9 (7), "Карпати" - 8 (7), "Львів" - 6 (7), "Маріуполь" - 4 (6), "Арсенал-Київ" - 4 (8).

Нагадаємо, зустріч 3-го туру ФК "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) відбудеться 26 вересня.